Wiadomości z tagiem Adam Zdrójkowski  RSS
Koterski w "The Story Of My Life": "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia"

Dodano: 16.10.2018 10:41 | 35 odsłon | 0 komentarzy

26 października Polsat wyemituje drugi sezon programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Z możliwości podejrzenia wspólnej przyszłości w rozmowie z Katarzyną Montgomery skorzystali między innymi: Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Michał Koterski i Marcela Leszczak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska oraz Sławomir i Kajra. Zobaczcie zapowiedź drugiego sezonu programu.

Zdrójkowski szuka czułości w ramionach Gąsiewskiej

Dodano: 27.09.2018 12:00 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu Rodzinka.pl, gdzie grali parę. Rola chłopaka ślicznej blondynki tak spodobała się młodemu aktorowi, że postanowił wprowadzić ją w życie. Od tamtej pory możemy obserwować ich uczucie, którym chętnie chwalą się nie tylko w sieci. Związek nastolatków wzbudził zainteresowanie Polsatu, którego produkcja zaprosiła młodych celebrytów do programu The Story of my Life, gdzie zmierzą się ze wspólną starością. Kilka dni temu aktor chałturzył podczas otwarcia jednego z butików. Na widok paparazzi wyraźnie poprawił się jego humor oraz poczuł nagłą ochotę na czułości wobec Wiktorii.

Źródło: video.wp.pl

Gąsiewska zgłodniała przed północą i wysłała Zdrójkowskiego po jedzenie. Wtedy stało się najgorsze!

Dodano: 19.09.2018 14:01 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Podczas wakacji w Lizbonie Adam Zdrójkowski, aktor znany z serialu "rodzinka.pl", na gorącym uczynku złapał kieszonkowca, który chciał okraść starsze małżeństwo. 18-latek szybko uniemożliwił próbę kradzieży i na swoim Instagramie zaapelował do followersów, by pilnowali swoich portfeli.

Źródło: www.pomponik.pl

Zdrójkowski ociepla wizerunek: "Złapałem złodzieja. Nie czuję się bohaterem"

Dodano: 19.09.2018 10:11 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Adam Zdrójkowski w ubiegłym tygodniu rozpętał aferę w mediach społecznościowych. Na Instagramie młodego aktora pojawiła się relacja z awantury, w jaką wdał się z kierowcą taksówki. Celebryta opublikował tablice rejestracyjne taksówki oraz upublicznił wizerunek kierowcy, nawołując do jego bojkotu. Młody aktor został skrytykowany przez fanów, za przekroczenie granic prywatności mężczyzny.Zdrójkowski stara się odbudować nadszarpniętą reputację, opowiadając bohaterskie historie w wywiadach. W jednym z nich wspomniał ostatnie wakacje z Lizbonie, podczas których udało mu się złapać kieszonkowca. Celebryta nie zapomniał, by po wyczynie zaapelować do followersów, aby ci pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami. Aktor zapewnia, że zachował zimną krew i wykazał się duża odwagą, jednak nie czuje się bohaterem. Jego zdaniem każdy na jego miejscu zareagowałby tak samo.

Źródło: video.wp.pl

Adam Zdrójkowski: na dyskotekach zwykle pierwszy wchodzę na parkiet

Dodano: 14.09.2018 17:01 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Popularność zdobył dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Przyznaje, że choć zdarza się, że woda sodowa uderza mu do głowy, nie ma parcia na szkło. Jest najmłodszym uczestnikiem w historii "Tańca z gwiazdami". Jurorzy nie są dla niego łaskawi, ale może liczyć na ogromne wsparcie fanek. Wyznaje, że nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki. W przyszłości chciałby zostać aktorem lub policjantem. Michał Misiorek, specjalnie dla Plejady, rozmawia z Adamem Zdrójkowskim.

Źródło: plejada.pl

Zdrójkowskiemu odbiła woda sodowa? "Sława zdobyta w bardzo młodym wieku odbija się na umyśle"

Dodano: 08.09.2018 13:01 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Na początku września Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozpętali aferę w mediach społecznościowych. Na Instagramie młodego aktora pojawiła się relacja z awantury, w jaką wdał się on z kierowcą taksówki. Zdrójkowski twierdził, że mężczyzna wyrzucił jego i Wiktorię z samochodu, po tym, jak poprosili, aby poczekał razem z nimi na jedzenie, które zamówili w jednym z punktów sieci fast food. Zbulwersowany celebryta opublikował tablice rejestracyjne taksówki oraz upublicznił wizerunek kierowcy, nawołując do jego bojkotu. Zachowanie młodego aktora skomentowaliśmy w najnowszej Klice Pudelka.

Źródło: video.wp.pl

Adam Zdrójkowski o kulisach pracy w serialach: nie zawsze szanowali nas z Wiktorią na planie

Dodano: 04.09.2018 16:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska chętnie pracują razem na planach seriali. Niestety, kilkukrotnie zdarzyło im się paść ofiarą niemiłego zachowania podczas pracy. W rozmowie z Plejadą ujawnili, co przykrego spotkało ich jakiś czas temu na planie zdjęciowym.

Źródło: plejada.pl

Zdrójkowski w "The Story of my Life": "Zobaczenie siebie za kilkadziesiąt lat było szokiem"

Dodano: 31.08.2018 16:38 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki licznym serialom z udziałem młodocianych aktorów polski show biznes został zasilony przez sporą dawkę "świeżej krwi", do której zaliczają się m.in. Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska. Nastolatkowie są prywatnie parą i zdecydowali się wziąć razem udział w programie "The Story of my Life", którego format polega na unaocznianiu uczestnikom, jak będą wyglądać na starość.

Źródło: video.wp.pl

Adam Zdrójkowski żartuje, z "Korony Królów? Fanów zainteresowało jednak coś zupełnie innego!

Dodano: 30.08.2018 15:31 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Dwaj młodsi bracia Boscy liczą na angaż w serialu Korona Królów! Tak przynajmniej zażartował jednen z aktorów Rodzinka.pl Adam Zdrójkowski. Na swoim Instagramie zamieścił zabawne zdjęcie, na którym pozuje razem z serialowym bratem. Fanom dużo bardziej spodobały się jednak jego buty!

Źródło: www.rmf.fm

Adam Zdrójkowski drwi z serialu "Korona królów"? "Nadajemy się"

Dodano: 30.08.2018 13:01 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Adam Zdrójkowski naśmiewa się z serialu "Korona królów". Młody aktor opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym ciągnie drewniany wózek. Na maszynie siedzi jego kolega z serialu "Rodzinka.pl", Mateusz Pawłowski. Zobacz śmieszną fotografię.

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami