Wiadomości z tagiem Discovery Channel  RSS
Jesienna ramówka TVN Discovery

Dodano: 10.08.2018 12:40 | 69 odsłon | 0 komentarzy

TVN Discovery przygotowała wiele atrakcji, które widzowie zobaczą już jesienią. „Pułapka” i „Pod powierzchnią” to nowe seriale w ofercie TVN. Nie zabraknie też kontynuacji znanych programów, takich jak „Mam Talent!”, „Top Model” czy „Kuchenne rewolucje”. Równie interesująco prezentuje się oferta kanałów tematycznych. Na antenie Discovery Channel pojawią się trzy nowe polskie produkcje – „Nietypowe transporty”, …

Tomasz Zimoch o programie Discovery Channel i mundialu 2018. Jak daleko zajdą Polacy? [WYWIAD]

Dodano: 18.06.2018 16:54 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Mundial 2018 wystartował! Na kanale Discovery Channel możemy oglądać program "Stadiony świata według Érica Cantony", w którym ekspertem jest dziennikarz i komentator sportowy Tomasz Zimoch. Nam udało się porozmawiać z autorem słynnego powiedzenia "Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie!" o największej imprezie sportowej na świecie. Jak ocenia szanse Polaków?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Hitowe serie, ekstremalne zwroty akcji i inspirujące ludzkie historie w nowym pasmie kanału!

Dodano: 30.05.2018 15:37 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Czas rozbudzić ciekawość. Odkryć to, co nieznane. Zwiększyć poziom adrenaliny. Poznać ludzi, którzy nie boją się wychodzić poza schemat, aby sięgać po więcej. Czas doświadczyć przygody, o jakiej nawet największym śmiałkom się nie śniło. Pasmo premier na Discovery Channel to duża dawka emocji, która nie pozwala siedzieć bezczynnie. Hitowe serie, ekstremalne zwroty akcji i inspirujące ludzkie historie - codziennie o godzinie 22:00 tylko na Discovery Channel.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Złomowisko PL" odcinek 6. Wielki dzień giełdy na złomowisku w Radostowicach [ZWIASTUN]

Dodano: 25.04.2018 13:52 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Przed nami nowy odcinek polskiej produkcji Discovery Channel. Co wydarzy się w "Złomowisko PL" tym razem? Oto kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Przystanek Bieszczady 3" odcinek 6. Drwale, więzienie i wypał w nowym odcinku [FRAGMENT PROGRAMU]

Dodano: 12.04.2018 13:28 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Co wydarzy się w nowym odcinku "Przystanek Bieszczady"? Skazani poczują mocny głód... nikotynowy. Zobacz przedpremierowy fragment programu Discovery Channel!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Złomowisko PL". Nowa seria programu od 21 marca w Dscovery Channel! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.03.2018 14:46 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Najpopularniejsza polska produkcja Discovery Channel powraca! Nowa, szósta seria programu "Złomowisko PL" zaprasza za kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto. Jak te pozornie nikomu niepotrzebne metalowe "odpady" obrócić (przetworzyć) w czysty zysk?

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Złomowisko PL". Hit Discovery Channel od 13 marca w telewizji Metro! [ZDJĘCIA]

Dodano: 13.03.2018 8:59 | 35 odsłon | 0 komentarzy

"Złomowisko PL" - najchętniej oglądany polski program Discovery Channel już w marcu zadebiutuje w telewizji Metro. Miliony1 widzów śledzących losy złomiarzy dowodzą, że kulisy tego "ciężkiego" biznesu bardzo ciekawią Polaków. Rozbiórki, demolki i zgniatanie, a także kurz, pył i hałas to stałe elementy związane z tą branżą. Jednak tam, gdzie tony złomu, czeka również gruba kasa.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Przystanek Bieszczady" sezon 3. Człowiek kontra natura w nowym sezonie na Discovery Channel! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 08.03.2018 10:51 | 37 odsłon | 0 komentarzy

Uwielbiani przez widzów drwale z Bukowca, duet Rutkowskich i wypalacze węgla drzewnego powracają w nowej, trzeciej serii programu "Przystanek Bieszczady". Do znanych bohaterów dołączają także nowe twarze. W tym sezonie zobaczymy jak mieszkańcy Bieszczad radzą sobie z kaprysami jesiennej pogody. Bohaterowie zmagają się z przenikliwym wiatrem, deszczem i błotem.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Jak wygląda praca pilotów ratujących himalaistów? Zobaczcie "Ocalić życie na Evereście"

Dodano: 10.02.2018 17:43 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Hipotermia, odmrożenia, czy choroba wysokościowa to poważne zagrożenia dla himalaistów. Jednak ich to nie zniechęca, bo te najwyższe górskie szczyty to często także szczyty… ich marzeń. Dla swojej pasji są w stanie poświęcić wiele. Kto pomaga im w razie problemów? Zobaczcie, jak wygląda praca pilotów ratujących himalaistów. Pierwszy odcinek serialu dokumentalnego w niedzielę 11 lutego o godz. 20:00 tylko na Discovery Channel.

Źródło: wp.tv

"Ocalić życie na Evereście". Fascynujące historie ratowników górskich w Discovery Channel [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.02.2018 11:10 | 42 odsłon | 0 komentarzy

Cały świat pamięta i podziwia bohaterską akcję ratowniczą polskich himalaistów na Nanga Parbat. A jak wygląda życie tych, którzy ocalaniem życia wspinaczy górskich zajmują się na co dzień? Kim są członkowie elitarnej, wielonarodowej grupy pilotów helikopterów, niosących ludziom pomoc na wysokościach?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami