Wiadomości z tagiem Gucci  RSS
Marta Manowska z torebką za blisko 4 tysiące. Dałybyście tyle za nią?

Dodano: 17.10.2018 17:06 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" pokazała się na ściance z wyjątkowo kosztowną torebką. Cytując klasyka - jest to Gucci. Nerka, którą Marta Manowska podkreśliła swoją szczupłą talię, to koszt prawie 4 tysiecy złotych.

Źródło: www.rmf.fm

Dakota Johnson pokazała nieogolone pachy na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Dodano: 17.10.2018 10:21 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Do złotej sukni Gucci.

Źródło: www.kozaczek.pl

Arnold Schwarzenegger chce zostać hipsterem?

Dodano: 27.09.2018 17:01 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Arnold Schwarzenegger? Czy to naprawdę on? 71-letni aktor wybrał się ze swoją narzeczoną Heather Milligan na zakupy do Mediolanu. Zakochani spędzili prawie godzinę w butiku Gucci, z którego wyszli później z kilkoma torbami pełnymi luksusowych dóbr. Mamy wrażenie, że aktor zmienił się nie do poznania. Czyżby to była zasługa siwej brody?

Źródło: plejada.pl

Pokaz Gucci w paryskim klubie. Wyjątkowo awangardowa kolekcja

Dodano: 27.09.2018 15:55 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Wyjątkowy pokaz Gucci w paryskim La Palace. W kultowym klubie, w którym niegdyś bawił się m.in. Karl Lagelfeld pokazano najnowszą kolekcję Alessandro Michele, inspirowaną – jak sam mówi – teatrem i życiem nocnym.

Tagi: Gucci
Źródło: www.rmf24.pl

Diesel, Nicki Minaj i Gucci Mane w słusznej sprawie

Dodano: 21.09.2018 6:00 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Nicki Minaj i Gucci Mane to dwie z wielu osób, które wzięły udział w świetnej akcji dla marki Diesel. Diesel to włoska marka, która powstała 40 lat temu. Ubiera całe rodziny, a nawet wyposaża nasze domy. W ich ofercie znajdziesz oświetlenie, meble i nietuzinkową zastawę stołową. Teraz przychodzi ze świetną inicjatywą, która zdecydowanie odzwierciedla problem […]

Źródło: womenworld.pl

7-letnia Harper Beckham marzy o sukience mamy...

Dodano: 14.08.2018 13:25 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Córeczka Victorii Beckham, 7-letnia Harper jest zafascynowana występami mamy, jako członkini zespołu Spice Girls. Dziewczynka marzy o sukience Gucci, którą w czasach kariery estradowej nosiła Victoria.

Źródło: kobieta.interia.pl

Korespondent z Londynu: heroin chic

Dodano: 06.08.2018 9:01 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Moda jest jak bumerang przy pasku, którym oplata się otyła osoba. Wraca. No i pozwala na zapięcie. Dzisiaj mamy powrót do lat dziewięćdziesiątych. Atakują zewsząd. Wie o tym Gucci, wie Donatella, ulice ponownie podbija Levi's z koszulkami z logiem wielkim jak szkolny piórnik z tamtych czasów. Reanimacji dokonuje się nawet na zespołach, które kiedyś same poddały się eutanazji. Albumy wydają brytyjskie All Saints oraz amerykańscy - już nie chłopcy, a mężczyźni – Backstreet Boys. Swój powrót od lat dziesięciu podgrzewają i Spice Girls, których zdjęcie stało się internetową sensacją po spotkaniu na wódkę u Victorii Beckham. Milionowy kontrakt ponoć podpisany. Wraca jednak również coś wcale nie milionowego – a mianowicie heroina.

Źródło: plejada.pl

Bojarska-Ferenc kopiuje styl Chodakowskiej?

Dodano: 24.07.2018 11:52 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Konflikt między Ewą Chodakowską a Mariolą Bojarską-Ferenc zaczął się kilka lat temu za sprawą niepochlebnych komentarzy, którymi się wymieniły. "Trenerka wszystkich Polek" nazwała Bojarską "zapomnianą trenerką fitness", a ta szybko odpowiedziała, podważają doświadczenie oraz wykształcenie Chodakowskiej. Oliwy do ognia dodał konflikt "Chody" z Dorotą Wellman, w który zaangażowała się również 57-latka. Od tego momentu panie nie szczędzą sobie uszczypliwych uwag przed kamerami. Choć wydaje się, że nie ma szans na porozumienie, obie łączy zamiłowanie do luksusowych dodatków. Ewa Chodakowska kilka tygodni temu zachwycała letnią stylizacją, w której główną rolę odgrywał pasek Gucci za półtora tysiąca złotych.  Mariola Bojarska-Ferenc, podobnie jak fit-celebrytka, postanowiła podkreślić talię w ten sam sposób. Panie mają słabość również do tego samego modelu okularów.

Źródło: video.wp.pl

Nowak skromnie o zarobkach influencerów

Dodano: 22.07.2018 14:10 | 30 odsłon | 0 komentarzy

O zarobkach internetowych influencerów krążą legendy. Wiele osób nie wie, w jaki sposób ta nowo uformowana "grupa zawodowa" pozyskuje środki do życia, jednak jak się okazuje, youtuberzy nie mogą narzekać na swoje pensje. W ostatnim wywiadzie Ola Nowak zdradziła, że stać ją na "przejazdy taksóweczką i może trzy torebki Gucci". 20-latka kupiła sobie niedawno mieszkanie.

Źródło: video.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami