Wiadomości z tagiem Ilona Felicjańska  RSS
Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Dodano: 17.10.2018 10:27 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Ilona Felicjańska należy do tych celebrytów, których show biznes nie potraktował zbyt łagodnie. Obecnie była modelka związana jest z przedsiębiorcą Paulem Montaną. Para miała pobrać się w maju tego roku, jednak ceremonię przełożono na sierpień. Niestety, w sierpniu również sformalizowanie związku nie doszło do skutku. Pomimo wciąż niezawartego małżeństwa, za to dobrze udokumentowanej kwietniowej zdrady Paula, Felicjańska wciąż wydaje się być bardzo w nim zakochana. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na czułościach przed wizytą u fryzjera. Podczas strzyżenia również nie mogli oderwać od siebie rąk, była modelka z farbą na włosach tuliła się do narzeczonego. Słodko?

Źródło: video.wp.pl

Ilona Felicjańska odwołała ślub. Co dalej z jej związkiem? Najnowsze zdjęcia mówią wszystko

Dodano: 16.10.2018 13:02 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Trudne chwile, jakie przeżywał jej związek minionej wiosny, poszły w niepamięć. Ilona Felicjańska (45 l.) niezmiennie kocha narzeczonego!

Źródło: www.pomponik.pl

Felicjańska znów zaklina rzeczywistość: "Mam cudownego mężczyznę"

Dodano: 26.09.2018 11:50 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Ilona Felicjańska to kontrowersyjna postać polskiego show biznesu. Jako jedna z pierwszych znanych kobiet przyznała się do alkoholizmu, a ostatnio...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Felicjańska znów zaklina rzeczywistość: "Mam cudownego mężczyznę"

Dodano: 19.09.2018 21:17 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Ilona Felicjańska to kontrowersyjna postać polskiego show biznesu. Jako jedna z pierwszych znanych kobiet przyznała się do alkoholizmu, a ostatnio spotyka się z mężczyzną, którego paparazzi przyłapali na ostrym flircie z inną kobietą. Czy uważa się za szczęśliwą osobę? A może zmieniłaby coś w swoim życiu?

Źródło: video.wp.pl

Ilona Felicjańska o sprawie z narzeczonym

Dodano: 04.07.2018 8:53 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Ilona Felicjańska wyznała, że afera wokół jej narzeczonego Paula Montany, który został przyłapany z inną kobietą, jedynie wzmocniła ich związek. Modelka jest świadoma, że w życiu nie zawsze jest cudownie. W miłości chodzi o to, żeby umieć wybaczyć i zapomnieć występki drugiej strony. Ilona stwierdziła, że wiedziała wcześniej o sytuacji ze swoim narzeczonym, którą podawały media. Porównała jej skalę do nagonki związanej z aferą alkoholową, której stała się ofiarą w 2010 roku. W porównaniu z tamtą sytuacją, obecnie wie, czego chce w życiu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Felicjańska umacnia relacje rodzinne: "Robię wszystko, żeby moi chłopcy mieli solidne fundamenty"

Dodano: 27.06.2018 16:39 | 21 odsłon | 0 komentarzy

W momencie, kiedy Ilona Felicjańska zmagała się z problemami alkoholowymi i finansowymi, sąd zdecydował, że jej dzieci trafią pod opiekę ojca. Choć...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Felicjańska umacnia relacje rodzinne: "Robię wszystko, żeby moi chłopcy mieli solidne fundamenty"

Dodano: 26.06.2018 13:26 | 29 odsłon | 0 komentarzy

W momencie, kiedy Ilona Felicjańska zmagała się z problemami alkoholowymi i finansowymi, sąd zdecydował, że jej dzieci trafią pod opiekę ojca. Choć na co dzień nastoletni synowie mieszkają z Andrzejem Rybkowskim, celebrytka stara się być dobrą matką i spędza ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę. Zapewnia, że jest dobrą matką i jej synowie zawsze, kiedy tylko potrzebowali jej ciepła, mogli liczyć na wsparcie. Dodała, że zapewniła dzieciom "solidne fundamenty", by w przyszłości byli gotowi założyć własne rodziny. Wylewna Felicjańska wspomina również, że sama wychowała się w rodzinie dysfunkcyjnej, ponieważ nie znała ojca. Po rodzinnych zwierzeniach zapewniła, że czuje się silną kobietą i grubą linią przekreśla przeszłość. 

Źródło: video.wp.pl

Felicjańska poucza: "Udajemy, że jesteśmy idealni, a w środku płaczemy"

Dodano: 15.06.2018 12:43 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Ilona Felicjańska odkryła w sobie potrzebę dzielenia się ze światem swoimi problemami oraz przemyśleniami. Walka z uzależnieniem alkoholowym, nieudane związki, a także kłopoty finansowe sprawiły, że eks modelka była na skraju załamania. Po wielu latach walki z uzależnieniem od alkoholu doszła do wniosku, że raz na jakiś czas może "spróbować" lampki wina, zapewniając, że do końca życie nie ma zamiaru panicznie bać się alkoholu. Niedawno Felicjańska przeżywała ciężkie chwile u boku narzeczonego, który kilka tygodni przed ślubem został przyłapany z tajemniczą brunetką. Celebrytka godząc się z "łobuzerskim" charakterem narzeczonego, zdecydowała się jedynie przesunąć datę ceremonii ślubnej. W najnowszym wywiadzie Felicjańska kolejny raz opowiedziała o zmaganiach z alkoholizmem oraz zaapelowała by nie udawać idealnych ludzi. Celebrytka z żalem wyznała, że niechętnie rozmawiamy o problemach oraz własnych uczuciach, dusząc je w sobie.

Źródło: video.wp.pl

Zakochana Felicjańska: "Trudne sytuacje naprawdę łatwiej wybaczać"

Dodano: 14.06.2018 16:10 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Ilona Felicjańska i Paul Montana mieli się pobrać w maju tego roku, jednak ze względu na liczne zobowiązania zawodowe zdecydowali się przełożyć...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Ilona Felicjańska jednak bierze ślub! Wybryki ukochanego jej nie zraziły!

Dodano: 12.06.2018 11:43 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Ilonę Felicjańską (45 l.) pochwaliła się, że lato będzie miała wypełnione podróżami. Zamierza się wybrać nad polskie morze, jej narzeczony i synowie są bowiem fanami kitesurfingu. Modelka planuje ponadto wyjazd na jedną z greckich wysp oraz do Anglii, gdzie weźmie ślub z Paulem Montaną.

Źródło: www.pomponik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami