Wiadomości z tagiem Jan Kulczyk  RSS
Jan Kulczyk żyje? Poruszona Przetakiewicz komentuje: "Bzdura!"

Dodano: 12.10.2018 12:24 | 54 odsłon | 0 komentarzy

Od momentu informacji o śmierci Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka, od raz pojawiły się teorie, które twierdziły, że pożegnanie biznesmena to jedynie przykrywka. Jednak do mediów co pewien czas przedostają się doniesienie o tym, że były parter Joanny Przetakiewicz żyje i ma się dobrze. Plotki zdementowała projektanta w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni. Zdaniem Joasi nagła i niepotrzebna śmierć często budzi wiele wątpliwość.

Źródło: video.wp.pl

To prawdziwa sensacja! Joanna Przetakiewicz dopiero teraz wyznała, że potajemnie wzięła ślub z Janem Kulczykiem!

Dodano: 05.01.2018 19:45 | 37 odsłon | 0 komentarzy


Tego się nikt nie spodziewał Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk wzięli ślub? Popularna właścicielka marki modowej La Mania – 50 letnia Joanna Przetakiewicz aż przez dwa lata skrywała swoją wielka tajemnicę! Media śledzące jej życie, bardzo często rozpisywały się na temat jej gorącego związku z miliarderem – Janem Kulczykiem. Tabloidy i portale plotkarskie były jednak […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Przetakiewicz o związku z Janem Kulczykiem: byłam jego żoną

Dodano: 05.01.2018 10:01 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli ze sobą związani przez wiele lat. Ich związek budził wiele emocji. Dwa lata po śmierci przedsiębiorcy projektantka mody udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o byłym ukochanym. "Byliśmy małżeństwem pod prawem szwajcarskim" - wyznała.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami