Wiadomości z tagiem Jarosław Kaczyński  RSS
Maciej Stuhr składa córce życzenia z okazji 18-tki. "Bracia Kaczyńscy byli wtedy nieistotnymi politykami"

Dodano: 11.10.2018 13:01 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Stuhr na łamach "Zwierciadła" złożył życzenia swojej 18-letniej córce, Matyldzie. Z okazji wkroczenia dziewczyny w pełnoletność, aktor opowiedział m.in. o momencie narodzin dziecka. W życzeniach nie zabrakło odniesień politycznych, a w tekście pojawili się m.in. bracia Lech i Jarosław Kaczyński, a także prezydent RP Andrzej Duda. "Dziś Ty otrzymałaś prawo wyborcze" - zauważył w felietonie.

Źródło: plejada.pl

Moś przypięta łańcuchem do budy apeluje: "Może po wyborach politycy będą bardziej odważni"

Dodano: 09.10.2018 12:27 | 24 odsłon | 0 komentarzy

W miniony weekend w ramach akcji "Uwolnij przyjaciela" na Placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja, podczas której celebryci przypięli się do psiej budy. W ten sposób chcieli zwrócić uwagę na fakt, że wiele psów nadal jest trzymanych na łańcuchach. Na wydarzeniu pojawiła się Anna Powierza, która do budy przypięła swoją córeczkę... Razem z innymi gwiazdami protestowała również Kasia Moś, która od wielu lat angażuje się w obronę praw zwierząt. W wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni wyznała, iż liczy na to, że po wyborach politycy będą bardziej odważni w zaostrzeniu kar dotyczących maltretowania zwierząt. Przypomnijmy, że choć Jarosław Kaczyński zapowiedział, że pochyli się nad zmianą ustaw dotyczących praw zwierząt, kilka dni temu PiS złagodził przepisy dotyczące trzymania czworonogów na łańcuchach.

Źródło: video.wp.pl

Prezes Kaczyński "buja się" na rapowym koncercie. Ten filmik będzie hitem

Dodano: 02.10.2018 21:46 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Ciężko połączyć prezesa PiS ze światem bitów i nawijek. Jednak w czasie konwencji Patryka Jakiego Jarosław Kaczyński znalazł się pod samą sceną, na której występował HCR. Prezes chyba nie wiedział do końca, co dzieje się wokół niego, ale serdecznie się uśmiechał.

Źródło: natemat.pl

Maciej Maleńczuk nie ważył słów. "Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu"

Dodano: 27.09.2018 17:44 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Maleńczuk udzielił ostatnio kontrowersyjnego wywiadu "Gazecie Wyborczej". Muzyk bez zahamowań komentował bieżące sprawy polityczne. W...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jarosław Kaczyński na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Internauci węszą spisek!

Dodano: 20.08.2018 17:33 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Joachim Brudziński (50 l.) zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie ze wspólnego urlopu z Jarosławem Kaczyńskim (69 l.). Problem polega na tym, że prezes PiS wygląda na nich, jakby został doklejony. O co w tym chodzi?

Źródło: www.pomponik.pl

Chwila nieuwagi i... kot Kaczyńskiego dał drapaka! Pracownik od razu ruszył w pogoń za zbiegiem!

Dodano: 20.06.2018 9:54 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Prezes Jarosław Kaczyński (69 l.) nieco ostatnio zwolnił tempo, ale w jego życiu wciąż nie brakuje emocji. Ostatnio dostarczył mu ich ukochany kot szefa PiS. Paparazzi byli świadkami chwil grozy, które przeżył Jarosław, a przede wszystkim jego ochroniarze. Ci bowiem niefrasobliwie otworzyli drzwi. Kot od razu skorzystał z okazji i czmychnął na dwór. Pracownik ochrony od razu rzucił się w pogoni za zbiegiem i złapał niesfornego pupila. Nawet nie chcemy myśleć, co by się działo, gdyby pracownikom nie udało się go złapać.

Źródło: www.pomponik.pl

Smutny widok! Jarosław Kaczyński ledwo chodzi

Dodano: 09.06.2018 10:03 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (68 l.) w piątek 8 czerwca, po kilku tygodniach spędzonych w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, wyszedł do domu.

Źródło: www.pomponik.pl

Szokujące plotki o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Oto prawda!

Dodano: 24.05.2018 7:07 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Jarosław Kaczyński (68 l.) od tygodni przebywa w szpitalu. Do publicznej wiadomości podano, że to przez problemy z kolanem. Jednak nie wszyscy w to uwierzyli i zrodziły się paskudne plotki o stanie zdrowia prezesa...

Źródło: www.pomponik.pl

To on ujawnił prawdę o Jarosławie Kaczyńskim! A to nie wszystko...

Dodano: 14.05.2018 18:01 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Wróżbita Maciej (38 l.) cieszy się sporym zaufaniem swoich fanów i chyba całkiem nieźle zarabia na wróżbach. Skąd jego sukces? Jak sam się ostatnio pochwalił, jego przepowiednie się po prostu sprawdzają. W kartach miał zobaczyć problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) i ciążę Mariny Łuczenko-Szczęsnej (28 l.).

Źródło: www.pomponik.pl

Jacek Poniedziałek o Krystynie Jandzie. "Jak można ją tak opluwać?"

Dodano: 13.05.2018 18:45 | 38 odsłon | 0 komentarzy

- To wspaniały człowiek. Patriotka. Ona kocha historię, kocha Polaków. I jak można ją tak poniżać? Tak opluwać? To zrobił PiS, to zrobił personalnie Jarosław Kaczyński. On wypuścił demony, które zawsze tkwiły w społeczeństwie - mówi o Krystynie Jandzie Jacek Poniedziałek w szczerej rozmowie z Mikołajem Lizutem. Co jeszcze myśli o aktorce? Zobaczcie nasz wywiad.

Źródło: video.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami