Wiadomości z tagiem Jay Z  RSS
Drogi wolności - Dramat Biernackich. Co wydarzy się w 9 odcinku?

Dodano: 16.10.2018 14:39 | 53 odsłon | 0 komentarzy

Premiera 28 października 2018. Tytuł: “Ślepy los”. Listopad 1923 rok. W Krakowie panuje nerwowa atmosfera: strajkują kolejarze i pocztowcy. Na jednym z wieców komunistek policja zgarnia Kocię. Marynia szuka sposobu, by wyciągnąć ją z aresztu. Wybucha kolejny konflikt: Karol Doster ogłasza, że dystrybucją tygodnika od tej pory zajmie się IKC, Alina z Marynią [...]

Tagi: Drake, Jay Z
Źródło: twoje-seriale.pl

Kasia Kowalska w programie "Demakijaż": Nigdy nie usłyszałam, że coś robię dobrze i że jestem ładna

Dodano: 15.10.2018 15:01 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Kasia Kowalska (45 l.) była gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Piosenkarka opowiedziała m.in. o stracie ukochanego ojca, samotności, którą pamięta już z dzieciństwa, i... szklance do połowy pełnej.

Źródło: www.pomponik.pl

Nihan dowiaduje się o Emirze i Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Dodano: 13.10.2018 14:52 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Kemal próbuje odkryć tajemnicę Emira. W 36. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep mówi rodzinie, że nie wyjdzie za Saliha, a Nihan dowiaduje się, że coś łączy ją z Emirem. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 36. odcinku "Wiecznej miłości"!

Tagi: Jay Z
Źródło: www.telemagazyn.pl

Spotkaliśmy się z "Hakerem Umysłu". Poznajcie drugie oblicze Łukasza Płoszajskiego

Dodano: 12.10.2018 17:44 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Łukasza Płoszajskiego kojarzymy głównie jako serialowego Artura z "Pierwszej Miłości". Jednak aktor ma swoje drugie, długo skrywane oblicze.Od kilkunastu lat tytułuje się jako "mentalista". Płoszajski to nie tylko aktor, ale także "Haker Umysłu". Tak też nazywa się jego autorski program, w którym czyta ludziom w myślach jak z otwartej książki.Dziennikarz WP, Oskar Netkowski, spotkał się z Łukaszem, a ten zajrzał do jego umysłu. To trzeba zobaczyć.

Źródło: video.wp.pl

6-latka zrobiła sobie prezent: Jej mama za internetowe zakupy miała zapłacić ponad...1000 zł!

Dodano: 12.10.2018 11:09 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Internetowe zakupy to wbrew pozorom wcale nie taka prosta sprawa! Przekonała się o tym matka pewnej rezolutnej, amerykańskiej 6-latki, która na chwilę spuściła ją z oka. Jakież było jej zdziwienie, kiedy za transakcję przyszło jej zapłacić ponad1000 zł!

Tagi: Jay Z
Źródło: www.rmf.fm

Bojarska-Ferenc szczerze o Lewandowskiej! Tego nikt się nie spodziewał!

Dodano: 11.10.2018 13:01 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Mariola Bojarska-Ferenc (57 l.) postanowiła pochwalić się, że łączy ją z Anką Lewandowską wyjątkowa więź. W wywiadzie dla Wideoportalu gwiazda fitnessu skomplementowała młodszą przyjaciółkę. Mariola przekonuje, że Anna jest osobą "ciepłą, dobrze wychowaną i empatyczną". Mariola zdaje sobie sprawę, ze dzieli je duża różnica wieku, ale połączyła miłość do fitnessu. "Łączy nas przyjaźń międzypokoleniowa" - chwali się Bojarska.

Źródło: www.pomponik.pl

Ksywka "Słowikowa" mówi sama za siebie. Życie miłosne Moniki Banasiak to materiał na książkę

Dodano: 11.10.2018 12:40 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Kiedy w Nazarecie stanęła na ślubnym kobiercu, nie wiedziała jeszcze, że jej małżeństwo okaże się przepustką do kłopotów. Monika Banasiak poślubiła Andrzeja Słowika w 1995 r. Od tamtej chwili miłosna sielanka miała nie mieć końca. O tym, że wyszła za gangstera, zdała sobie sprawę, kiedy postawiono jej zarzuty kierowania grupą przestępczą o charakterze zbrojnym. Kłopoty dużo wcześniej mogło zwiastować Las Vegas. Bo to właśnie tam, w mieście grzechu, ponowili swoją przysięgę małżeńską. Ale uczucie nieco przyćmiło czarne interesy męża. Historia jak z filmu, ale nie dla wszystkich skończyła się happy endem.Na pytanie, jak to było być żoną gangstera, bez zastanowienia odpowiada: niebezpiecznie. Kto dzisiaj rządzi jej sercem? Zobaczcie pełen emocji wywiad w łóżku.

Tagi: Jay Z
Źródło: video.wp.pl

Zamachowska nie pozostawia złudzeń! To nie koniec!

Dodano: 08.10.2018 12:08 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Monika Zamachowska (46 l.)przyznała, że trzykrotnie usuwano ją z telewizji. W takich momentach dziennikarka sprawdzała się w pokrewnych mediach - radiu oraz prasie. Przypomniała, że przed laty piastowała stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło". Czy wyobraża sobie życie poza mediami? - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona już teraz - powiedziała. Dziennikarka uważa, że nadejdzie taki czas, kiedy zajmie się czymś innym, jednak na pewno nie nastąpi to szybko....

Źródło: www.pomponik.pl

Jak z małej miejscowości trafiła pierwsze strony gazet - Ewa Wachowicz u Ibisza

Dodano: 05.10.2018 15:14 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Była miss w Demakijażu.

Źródło: www.kozaczek.pl

Tysiące białych róż i tysiące ludzi pogrążonych w smutku. Od pogrzebu Przybylskiej mijają cztery lata

Dodano: 04.10.2018 18:48 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Cztery lata po pogrzebie aktorki ludziom wciąż cieżko uwierzyć w to, że już jej z nami niema. Bez wątpienia stała się "królową ludzkich serc". W...

Tagi: Jay Z
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami