Wiadomości z tagiem Magda Mołek  RSS
Uradowana Mołek trąbi na paparazzi

Dodano: 09.10.2018 15:04 | 23 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegły weekend Magda Mołek wróciła do pracy w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Najwyraźniej powrót prezenterki do studia na Hożej wprawił ją w doskonały nastrój. Mołek po nagraniach nie mogła w spokoju odjechać z miejsca pracy, ponieważ ciągle zaczepiała i witała się ze swoimi współpracownikami. Dziennikarka wyjątkowo dobrze znosiła również obecność paparazzi, których w chwili uniesienia z radości odtrąbiła.

Źródło: video.wp.pl

Magda Mołek wróciła do "Dzień dobry TVN" po urlopie macierzyńskim. Fani wniebowzięci

Dodano: 07.10.2018 10:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Magda Mołek w ten weekend wróciła do "Dzień dobry TVN" po urlopie macierzyńskim. Prezenterka telewizyjna wyglądała czarująco, a fani gwiazdy nie kryją zadowolenia. "Z nadąsaną Woźniak Szulim Starak Badziak nie dało się oglądać" - piszą na Instagramie prezenterki.

Źródło: plejada.pl

Nie tylko panterka. Gwiazdy stawiają na kreacje z motywem zwierzęcym. Której z nich pasuje taki styl?

Dodano: 05.10.2018 16:01 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Natasza Urbańska, Magda Mołek, Maja Sablewska i wiele innych gwiazd w ostatnim czasie pojawiło się na salonach w kreacjach z motywem zwierzęcym. Niektóre z pań postawiły na panterkę, a inne na węża. Jak prezentowały się znane gwiazdy?

Źródło: plejada.pl

Nieudany powrót Mołek na czerwony dywan? "Kołnierz ortopedyczny skrócił jej szyję"

Dodano: 05.10.2018 13:12 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Na początku tygodnia odbyła się gala Elle Style Awards. Wystylizowane w najnowsze trendy celebrytki, tłumnie zjawiły się na ściance. Wśród gwiazd, które zachwyciły wyczuciem stylu i dobrym smakiem, nie zabrakło również tych, które zaliczyły wpadkę. Choć tym razem Littlemoonster udało się dobrać odpowiednią stylizację, kolejny raz nie popisały się makijażystki influencerki, które postanowiły podkreślić bronzerem biust celebrytki. Problem z wyeksponowaniem wdzięków miała również Magda Mołek.

Źródło: video.wp.pl

Magda Mołek w "stylowym" kołnierzu

Dodano: 03.10.2018 22:04 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Magda Mołek pojawiła się na gali Elle Style Awards w żółtej, neonowej obroży na szyi, przypominającej kołnierz ortopedyczny. Czyżby znana prezenterka, która nie tak dawno po raz drugi została mamą, naprawdę sama wpadła na pomysł, by w taki właśnie sposób "podrasować" swoją stylizację?

Źródło: plejada.pl

Magda Mołek po porodzie wraca na salony!

Dodano: 03.10.2018 8:01 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Magda Mołek (42 l.) jakiś czas temu obwieściła światu, że spodziewa się dziecka. Ona i mąż mają już siedmioletniego Henryka, a w lecie na świat przyszedł ich drugi syn - Stefan. Mołek poświęciła się opiece nad maleństwem i chwilowo zrezygnowała z zawodowych obowiązków. Przestała też pojawiać się na salonach. Jej młodszy synek ma już kilka miesięcy i dziennikarka najwyraźniej uznała, że to czas, aby powoli, krok po kroku, wracać do show-biznesu. Pojawiła się na jednej z celebryckich imprez, a na tę okazję złożyła kreację w panterkę. Jak wam...

Źródło: www.pomponik.pl

Nowy sezon Dzień Dobry TVN

Dodano: 23.09.2018 19:01 | 57 odsłon | 0 komentarzy

1 września ekipa Dzień Dobry TVN pojawiła się w komplecie na promocji nowego sezonu popularnego programu. Stawiły się wszystkie gwiazdy programu: Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Andrzej Sołtysik i Marcin Prokop. Po urlopie macierzyńskim dołączyła do koleżanek i kolegów Magda Mołek. Nie zabrakło znakomitych gości. W studio przy Marszałkowskiej …

Jolanta Pieńkowska u boku Marcina Mellera! Magda Mołek jednak nie wróci? [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.09.2018 17:57 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Jolanta Pieńkowska pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" w sobotę, 22 września. Razem z Marcinem Mellerem prowadzą weekendowe wydanie porannego programu TVN. Czy to oznacza, że Magda Mołek jednak nie wróci do pracy?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami