Wiadomości z tagiem Magdalena Popławska  RSS
Magdalena Popławska odsłoniła dekolt na premierze filmu. Odważnie?!

Dodano: 17.10.2018 11:03 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Popławska pojawiła się na premierze filmu "53 wojny". Aktorka miała na sobie połyskującą kreację z głębokim dekoltem i wyglądała jak milion dolarów. Jak prezentowała się tego wieczora?

Źródło: plejada.pl

Popławska zapewnia: "Moje życie niewiele różni się od życia każdej innej Polki"

Dodano: 01.10.2018 10:56 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Popławska należy do grona jednych z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Artystka jest wielokrotną laureatką nagród w konkursach teatralnych i piosenki aktorskiej. Gwiazda podkreśla, że bez problemu potrafi utrzymać balans między obowiązkami zawodowymi i życiem prywatnym. Lubi też prozę życia, bo paradoksalnie pomaga jej odprężyć się po stresie związanym z pracą. Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że mierzy się z problemami jak każda inna matka. Popławska pożaliła się również na wiele krzywdzących mitów dotyczących jej zawodu. 

Źródło: video.wp.pl

Danuta Stenka w kwiatach, Kamila Kamińska się kręci, a Maciej Zakościelny jak zawsze przystojny na promocji serialu "Diagnoza"

Dodano: 14.09.2018 18:01 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Kamila Kamińska, Maciej Zakościelny, Antek Królikowski i Magdalena Popławska byli głównymi bohaterami spotkania z twórcami serialu "Diagnoza". Aktorzy prezentowali się zarówno na ściance, jak i w plenerze. Zobacz galerię z tego wydarzenia.

Zobaczcie plakat oraz teledysk promujący debiutancki film Ewy Bukowskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 25.06.2018 14:19 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Premierowo prezentujemy teledysk do utworu „Superstar” i plakat filmu „53 wojny” z udziałem Magdaleny Popławskiej. W minioną sobotę na Festiwalu „Młodzi i film” w Koszalinie Magdalena Popławska za kreację w tym filmie otrzymała Jantara w kategorii najlepsza rola kobieca. Reżyserka filmu Ewa Bukowska została wyróżniona laurem za najlepszy film przez Jury Młodzieżowe. Międzynarodowa premiera „53 wojen” odbędzie się już za kilka dni podczas 53. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, gdzie film znalazł się w konkursie East of the West.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Julia Wyszyńska: "Autocenzurujemy się z lęku przed hejtem". Jak zmieniła ją "Klątwa"?

Dodano: 21.06.2018 9:36 | 25 odsłon | 0 komentarzy

„Atak paniki” to debiut reżyserski Pawła Maślony. W entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków komedii w głównych rolach wystąpili: Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska, Aleksandra Pisula, Grzegorz Damięcki, Artur Żmijewski i Bartłomiej Kotschedoff. Z Julią Wyszyńską, odtwórczynią roli Wiktorii rozmawiamy przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Film Ewy Bukowskiej w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach! [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.05.2018 15:33 | 28 odsłon | 0 komentarzy

„53 wojny” w reżyserii Ewy Bukowskiej z Magdaleną Popławską i Michałem Żurawskim w rolach głównych znalazł się w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Scenariusz filmu powstał na podstawie autobiograficznej książki Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym”.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”

Dodano: 23.02.2018 21:02 | 30 odsłon | 0 komentarzy

20 lutego odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. „Kobiety mafii”. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Magdalenę Popławską, Julię Wieniawę i Katarzynę Warnke. Zobacz kto pojawił się na premierze! C

Premiera filmu „Kobiety mafii”

Dodano: 21.02.2018 9:11 | 43 odsłon | 0 komentarzy

W Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. „Kobiety mafii”. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Magdalenę Popławską, Julię Wieniawę i Katarzynę Warnke (39 l.). Gwiazdy pojawiłay się na premierze.Zobacz , jak się prezentowały. C

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami