Wiadomości z tagiem Nina Terentiew  RSS
Wieczór z Gwiazdami Polsatu

Dodano: 13.09.2018 17:01 | 62 odsłon | 0 komentarzy

Podczas Wieczoru z Gwiazdami Polsatu zaprezentowano szczegóły jesiennej oferty stacji. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarząd, przedstawili nową ramówkę i zaprosili widzów do oglądania nowych propozycji – jak i sprawdzonych formatów. Obiecano mnóstwo tańca, muzyki, podróży oraz wątków kryminalnych. W ofercie stacji oprócz licznych nowości, nie zabrakło …

Źródło: vipnews.pl

Gwiazdy na ramówce Polsatu

Dodano: 29.08.2018 9:51 | 32 odsłon | 0 komentarzy


28 sierpnia w warszawskiej Endorfinie została zaprezentowana jesienna ramówka Polsatu. Gospodarzami uroczystej gali, która odbyła się w warszawskiej Endorfinie, byli: niezastąpiony prezenter Krzysztof Ibisz, a także Nina Terentiew - Dyrektor Programowa stacji oraz Prezes Polastu Mirosław Błaszczyk.

Źródło: www.styl.pl

Agata Młynarska i inne gwiazdy TVP na zdjęciu sprzed lat. Która zmieniła się najbardziej?

Dodano: 24.08.2018 23:01 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Agata Młynarska pokazała na Instagramie zdjęcie okładkowe "Vivy!" sprzed lat. Obok niej stoją inne gwiazdy wówczas związane z TVP, w tym Grażyna Torbicka, Monika Zamachowska i Nina Terentiew. Zobacz, jak dziennikarze wyglądali kilkanaście lat temu.

Nina Terentiew potwierdza: będzie kolejna (!) edycja "Tańca z gwiazdami". Kiedy?

Dodano: 24.04.2018 20:01 | 27 odsłon | 0 komentarzy

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu. Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew potwierdziła informację w rozmowie z serwisem Wirtualne Media. Kiedy możemy spodziewać się kolejnej serii kultowego show, w którym celebryci uczą się tańca?

Źródło: plejada.pl

Taniec z Gwiazdami: Popek napytał sobie biedy! Interweniowała sama Nina Terentiew! „Dostałem taki opi*eprz…”

Dodano: 28.03.2018 9:03 | 42 odsłon | 0 komentarzy


Co zbroił faworyt programu? Taniec z Gwiazdami. Nina Terentiew strofuje Popka Taniec z Gwiazdami wzbudza w tym sezonie sporo kontrowersji. Na liście uczestników pojawiły się nazwiska, które niezwykle zdziwiły fanów show – udział Renaty Kaczoruk czy Krzysztofa Gojdzia był wielkim zaskoczeniem, ale najwięcej szumu spowodował udział Popka, który w Polsce cieszy się dość skrajnymi opiniami. Raper i zawodnik MMA ku […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Popek szczerze o swoim tańcu: "Chodzę trochę jak drewno na parkiecie"

Dodano: 19.03.2018 10:50 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Nikt nie spodziewał się, że to właśnie Popek wyrośnie na pretendenta do zdobycia Kryształowej Kuli, głównej nagrody Tańca z Gwiazdami.Jak donoszą nasze źródła, raper nie ma o co się martwić, bo zyskał aprobatę samej "carycy" Polsatu. Nina Terentiew widzi w nim kolejnego Michała Wiśniewskiego, któremu kiedyś pomogła odbić się od dna. Tanecznym zacięciem zachwycała się również Iwona Pavlović. Zdaniem jurorki jest nie tylko twardym zawodnikiem MMA, lecz także wrażliwym mężczyzną i tę stronę osobowości chce pokazać. Jedak Popek stara się pozostać skromnym i krytycznym względem swoich postępów. 

Źródło: wp.tv

Nina Terentiew pociesza Beatę Tadlę: Po tym, co zobaczyłam...

Dodano: 18.03.2018 6:01 | 42 odsłon | 0 komentarzy


Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (45 l.) nie mieszkają już razem. Po tym, jak prezenter decyzją widzów odpadł z „Tańca z gwiazdami”, również razem nie występują. Czy jest szansa na scalenie ich związku?

Źródło: www.pomponik.pl

Ramówka POLSATU 2018

Dodano: 28.02.2018 23:56 | 97 odsłon | 0 komentarzy

Wiosenną ofertę poznaliśmy w trakcie Wieczoru z Gwiazdami Polsatu. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny uroczyście zaprosili widzów stacji na nową ramówkę. Zanim poznaliśmy szczegóły oferty zaproszeni goście – artyści, aktorzy i przyjaciele Polsatu – tradycyjnie zaprezentowali się licznie zgromadzonym fotoreporterom, pozując na kwiecistej …

Popek wykańcza pracowników Polsatu. Nikt sobie z nim nie radzi

Dodano: 23.02.2018 13:21 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Zaangażowanie Popka do flagowego programu Polsatu z czasem wydaje się być coraz gorszym posunięciem. "Taniec z gwiazdami" jeszcze nie wystartował, a z raperem już są same problemy. Nina Terentiew traci cierpliwość.

Źródło: www.rmf.fm

Gojdź zachwyca się "Tańcem z gwiazdami": "Zrzucę trochę zbędnych kilogramów"

Dodano: 22.02.2018 10:04 | 41 odsłon | 0 komentarzy

Nina Terentiew uznała, że półroczna przerwa jest konieczna do tego, by widzowie zatęsknili za "Tańcem z gwiazdami", a producenci mieli czas pozyskać gwiazdy, które będą bardziej znane od towarzyszących im tancerzy. W wiosennej edycji programu wystąpi między innymi Krzysztof Gojdź. Jego negocjacje z producentami programu były owiane największą tajemnicą. Udział  "chirurga gwiazd" tłumaczony jest chęcią pokazania mniejszej ilości celebrytów, a większej osób, które są fachowcami w jakichś dziedzinach. Trzeba przyznać, że Gojdź z pewnością jest fachowcem w dziedzinie autopromocji.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami