Wiadomości z tagiem Patrycja Markowska  RSS
Patrycja Markowska: Mój związek z Jackiem nie należy do najłatwiejszych!

Dodano: 13.10.2018 5:00 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Patrycja Markowska (38 l.) i Jacek Kopczyński (47 l.) są razem od kilkunastu lat. Ich związek przechodził różne zawirowania, z których jednak zawsze udawało im się wychodzić obronną ręką. Jeszcze jakiś czas temu media rozpisywały się o ich rozstaniu, co okazało się wyssaną z palca plotką. W szczerym wywiadzie piosenkarka opowiada o trudach wspólnego życia, macierzyństwie oraz o tym, jak to jest być córką legendarnego muzyka...

Źródło: www.pomponik.pl

"The Voice of Poland": Szpaku, mój rumaku i łzy Patrycji Markowskiej. Dominika Kuręda we łzach

Dodano: 01.10.2018 12:01 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Zobaczcie, co wydarzyło się w sobotnim (29 września) odcinku "The Voice of Poland". Kto tym razem zachwycił jurorów?

Źródło: muzyka.interia.pl

Patrycja Markowska: w moim życiu nie zawsze było kolorowo

Dodano: 21.09.2018 14:01 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Patrycja Markowska wydała w tym roku "Krótką płytę o miłości". Śpiewa na niej o różnych odcieniach tego uczucia. Sama cierpiała z powodu złamanego serca. Jak przyznaje, przez ostatnie lata bardzo się zmieniła. Pomogła jej w tym terapia. Zrozumiała, że nie musi być idealna i zaczęła dawać sobie prawo do popełniania błędów. Ostatnio przeżyła trudny czas. Wie jednak, że nic nie dzieje się bez przyczyny i wierzy, że nowy rok przyniesie jej wiele dobrego. Niedawno światło dzienne ujrzał jej nowy singiel "Za nas dwoje". Z wokalistką, specjalnie dla Plejady, rozmawiał Michał Misiorek.

Źródło: plejada.pl

Markowska wspomina: "Moje pierwsze występy były strasznie nieudolne"

Dodano: 13.09.2018 12:09 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Patrycja Markowska swoje początki na scenie określa jako wyjątkowo nieudolne. Z żalem przyznała, że uczestnicy "The Voice of Poland" już jako nastolatkowie śpiewają jak zawodowi artyści. Piosenkarka pierwszych koncertów nie zalicza do najlepszych w swojej karierze. Celebrytka wspomina, że przygotowując się do jednego z występów w garderobie, mocno uderzyła się w głowę. Rana intensywnie krwawiła, wiec Markowska została odwieziona do szpitala. Lekarz odradzał powrót na scenę, obawiając się, że wokalistka może stracić przytomność podczas koncertu, jednak Markowska z przyklejonym plastrem na czole zaśpiewała podczas Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu.Podziwiacie ją?

Źródło: video.wp.pl

Patrycja Markowska: Moje pierwsze występy były strasznie nieudolne

Dodano: 13.09.2018 8:14 | 21 odsłon | 0 komentarzy


"Pod względem pierwszych występów nie mogę się równać z uczestnikami 'The Voice of Poland'" - mówi Patrycja Markowska. Swoje początki na scenie trenerka muzycznego show TVP2 określa jako wyjątkowo nieudolne. Twierdzi, że uczestnicy programu już jako nastolatkowie śpiewają jak zawodowi artyści.

Źródło: muzyka.interia.pl

Patrycja Markowska szczęśliwa! Syn w końcu dał się namówić!

Dodano: 11.09.2018 13:01 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Patrycja Markowska (38 l.) jest dumna ze swojej latorośli!

Źródło: www.pomponik.pl

Patrycja Markowska zderzyła się z drzwiami na planie "The Voice of Poland". Tego nie było w telewizji!

Dodano: 10.09.2018 16:01 | 16 odsłon | 0 komentarzy

"The Voice of Poland" dostarcza nie tylko wrażeń słuchowych, ale również sporą porcję humoru. W materiale zakulisowym ostatniego odcinka programu można zobaczyć groźnie wyglądające zderzenie Patrycji Markowskiej z drzwiami.

Źródło: plejada.pl

Markowska zachwyca się na Rinke Rooyensem: "Doskonale wie, kto powinien siedzieć w fotelu jurora"

Dodano: 09.09.2018 10:40 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Od rozstania Patrycji Markowskiej z "The Voice of Poland" minęło pięć lat. Wokalistka podkreśla, że teraz wraca na fotel trenera talent show ze zdwojoną siłą i energią. Cieszy się także z tego, że skład jury został zupełnie odświeżony i zapewnia, że między artystami nie ma żadnych konfliktów. Po występie w drugiej edycji produkcji Markowska zrezygnowała z roli trenerki, bo wydała wówczas nową płytę i miała zapełniony grafik koncertowy. Markowska cieszy się z drugiej szansy od Rinke Rooyensa i nie szczędzi pochlebstw w jego kierunku. Długo zabiegała o względy producenta?

Krystyna Janda i Patrycja Markowska z tatą obronią konstytucji na Instagramie

Dodano: 07.09.2018 9:01 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Polskie gwiazdy coraz częściej zabierają głos w sprawach politycznych. Przestrzenią, w której chętnie manifestują swoje poglądy, są media społecznościowe. Ostatnio, w obronie polskiej konstytucji stanęli Krystyna Janda oraz Patrycja i Grzegorz Markowscy.

Źródło: rss.dziennik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami