Wiadomości z tagiem Piotr Kraśko  RSS
Rusin i Kraśko wyprowadzają Czarka na spacer

Dodano: 17.10.2018 10:18 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Jak wiadomo nie od dziś, Kinga Rusin niechętnie rozstaje się z psem swojej córki Poli i zabiera Czarka nawet na nagrania do studia Dzień dobry TVN. Tym razem znanej już "parze" towarzyszył dodatkowo Piotr Kraśko, czyli programowy kolega Rusin. Dziennikarka jak zwykle pasowała kolorystycznie do swojego futrzanego kompana: miała na sobie szary płaszcz, sukienkę w zebrę i czarne kozaki. Elegancki Piotr kulturalnie czekał za każdym razem, gdy Czarek postanawiał załatwiać swoje potrzeby pod drzewkiem. Cała trójka wydawała się być w stosunkowo dobrych humorach. Myślicie, że próbują ocieplić swój wizerunek po ostatnim nieudanym wywiadzie z Mają Frykowską i głośną kłótnią Kingi z Małgorzatą Rozenek-Majdan? Los Kingi jest ponownie w rękach słodkiego Czarka...

Źródło: video.wp.pl

Maja Frykowska ochoczo rozdaje autografy pod TVN-em

Dodano: 01.10.2018 14:42 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Maja Frykowska, znana kiedyś jako Agnieszka "Frytka" Frykowska, zasłynęła występami w jacuzzi w Big Brotherze, wywiadem z Wojciechem Cejrowskim oraz "Świadectwem nawrócenia". Na nagraniu celebrytka ze łzami w oczach opowiadała o tym, jak trafiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Kilka dni temu Maja gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie kolejny raz opowiedziała o swojej przemianie. Choć opowieści "Frytki" nie spotkały się z entuzjazmem Kingi Rusin i Piotra Kraśko, 40-latka wyszła ze studia z uśmiechem na twarzy, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć.

Maja Frykowska ośmieszona w "Dzień dobry TVN"? "Frytka" zabrała głos!

Dodano: 01.10.2018 14:01 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Maja Frykowska gościła w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć widzom o swoim nawróceniu do Boga. Tuż po emisji śniadaniówki internauci skrytykowali prowadzących. Ich zdaniem, KInga Rusin i Piotr Kraśko zachowali się nieprofesjonalnie, wyśmiewając uduchowioną celebrytkę. Głos w sprawie zabrała sama "Frytka".

Po występie Frykowskiej w "Dzień Dobry TVN" wybuchła afera! Rusin wydała oświadczenie!

Dodano: 01.10.2018 13:14 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Maja Frykowska (40 l.) na długo zapamięta swoją wizytę w TVN. Wszystko dzięki prowadzącym show. Zachowanie Kingi Rusin (47 l.) i Piotra Kraśko (47 l.) wywołało w sieci burzę. Dziennikarka postanowiła zabrać głos...

Źródło: www.pomponik.pl

Maja Frykowska kontra Kinga Rusin i Piotr Kraśko! Dziennikarze zachowali się nieprofesjonalnie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 01.10.2018 13:01 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Gościem niedzielnego wydania programu "Dzień Dobry TVN" była znana m.in. z reality show "Big Brother" Maja Frykowska. Nawrócona celebrytka na wizji musiała się zmierzyć z serią niewygodnych pytań Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Widzowie uznali, że zachowanie dziennikarzy "Dzień Dobry TVN" było nieprofesjonalne. O co pytali "Frytkę"?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maja Frykowska ośmieszona w "Dzień dobry TVN"? Internauci nie mają wątpliwości!

Dodano: 01.10.2018 13:01 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Maja Frykowska gościła w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć widzom o swoim nawróceniu do Boga. Tuż po emisji śniadaniówki internauci skrytykowali prowadzących i stanęli w obronie "Frytki". Zdaniem widzów, KInga Rusin i Piotr Kraśko zachowali się nieprofesjonalnie, wyśmiewając uduchowioną celebrytkę.

Karolina Ferenstein-Kraśko na pokazie Jemioła chyba odsłoniła za dużo...

Dodano: 26.09.2018 8:01 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) była wśród celebrytek, które pojawiły się na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na oficjalne wyjście żona Piotra Kraśki założyła długą czerwoną suknię, która co prawda niemal w całości przykryła jej nogi, ale za to wyraźnie odsłoniła dekolt. A gdy Karolina usiadła, oczom zgromadzonych ukazało się coś więcej niż tylko jej piersi. Kreacja tak się ułożyła, że odsłoniła uda niemalże po same pośladki! Długość sukni sugeruje, te części miały zostać zakryte...

Źródło: www.pomponik.pl

Karolina Ferenstein-Kraśko o nowym programie męża: pobudzi do publicznej debaty

Dodano: 24.09.2018 7:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Kraśko poprowadzi nowy program "Wracajcie, skąd przyszliście", w którym wraz z uczestnikami wybierze się w podróż szlakiem, jakim uchodźcy przedostają się do Europy. Show jeszcze nie wystartowało, a już wzbudziło kontrowersje. Co powiedziała o nim Karolina Ferenstein-Kraśko?

Źródło: plejada.pl

Nowy sezon Dzień Dobry TVN

Dodano: 23.09.2018 19:01 | 58 odsłon | 0 komentarzy

1 września ekipa Dzień Dobry TVN pojawiła się w komplecie na promocji nowego sezonu popularnego programu. Stawiły się wszystkie gwiazdy programu: Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Andrzej Sołtysik i Marcin Prokop. Po urlopie macierzyńskim dołączyła do koleżanek i kolegów Magda Mołek. Nie zabrakło znakomitych gości. W studio przy Marszałkowskiej …

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z żoną. Ten komentarz mówi wszystko. "Widzę, że się dziwisz"

Dodano: 14.09.2018 9:01 | 27 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Dziennikarz i jego żona od 10 lat są małżenstwem. Ich związku nie zepsuł nawet kryzys sprzed lat.

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami