Wiadomości z tagiem Rafał Brzozowski  RSS
Rafał Brzozowski rozkręca "Koło Fortuny" już od 300 odcinków. Pamiętacie jego "kultowe" występy z programu?

Dodano: 19.09.2018 11:01 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Brzozowski prowadzi "Koło Fortuny" od 2017 roku. Jego udział w teleturnieju budzi skrajne emocje wśród widzów: jedni uwielbiają poczucie humoru piosenkarza, inni jawnie wyśmiewają jego wokalno-taneczno-aktorskie popisy. Pamiętacie wszystkie jego występy, które stawały się hitem sieci?

Źródło: plejada.pl

Stylowe gwiazdy na koncercie Dwójki. Co za kreacje!

Dodano: 31.07.2018 11:03 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski, Izabella Krzan, Ida Nowakowska i wiele innych gwiazd pojawiło się na drugim koncercie z cyklu "Wakacyjnej trasy Dwójki". Jak się prezentowały znane osoby?

Rafał Brzozowski i Lanberry: Szczerze o pierwszych wakacjach bez rodziców!

Dodano: 27.07.2018 14:07 | 23 odsłon | 0 komentarzy

"Halo, kto mówi" to nowa wakacyjna zabawa w RMF FM. Raz w tygodniu w programie "Lato wszędzie" Daniel Dyk połączy ze sobą dwie przypadkowe gwiazdy. My też nie wiemy, czyje numery wylosuje system. Kolejną telefoniczną rozmowę odbyli ze sobą: Rafał Brzozowski i Lanberry. Tematem ich pogawędki były... pierwsze wakacje bez rodziców. Posłuchajcie!

Źródło: www.rmf.fm

TYLKO U NAS: Kulisy „Koła Fortuny” i beznadziejne zachowanie Rafała Brzozowskiego

Dodano: 29.06.2018 11:45 | 43 odsłon | 0 komentarzy

Wciąż fascynuje nas fakt, że w 2018 roku istnieje taki program jak „Koło Fortuny” i że dodatkowo prowadzi go taka postać jak Rafał Brzozowski. O ile „Familiada” to projekt ikoniczny, a Karol Strasburger to żywa legenda sucharów, o tyle Rafi to denerwujący, nieciekawy, fałszujący osobnik, który tylko psuje krew. Zgłosiła się do nas pewna dziewczyna, […]

Źródło: www.vogulepoland.net

Rafał Brzozowski żenuje w "Kole Fortuny" Po "Blue Da Ba Dee" przyszła kolej na "Gangnam Style"

Dodano: 26.05.2018 13:00 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Brzozowski wybił się jako uczestnik "The Voice of Poland", który dotarł do półfinałów. Ostatnio kariera muzyka przechodzi złą passę jego płyty spotkały się z nieprzychylnymi recenzjami, a sposób, w jaki prowadzi "Koło Fortuny", żenuje internautów, którzy również nie szczędzą słów krytyki. Po fali negatywnych komentarzy na temat wykonania "Blue Da Ba Dee" Eiffel 65, wydawało się, że śpiewany element programu zostanie pominięty. Zamiast tego Rafał Brzozowski postanowił zabrać się na kolejny numer. Tym razem zaśpiewał dobrze znane "Gangnam Style". Wyszło równie żenująco?

Opole 2018. Margaret, Sarsa, Gromee, Rafał Brzozowski, Red Lips i inni na konferencji prasowej [DUŻO ZDJĘĆ+PROGRAM FESTIWALU]

Dodano: 21.05.2018 16:57 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Od 8 do 11 czerwca po raz 55. Opole stanie się stolicą polskiej piosenki. Tegoroczną edycję krajowego festiwalu uświetnią wielkie gwiazdy i znakomici artyści: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Margaret, Katarzyna Moś, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Red Lips, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański, Golden Life, Sarsa, Feel i wielu innych.

Mecz charytatywny Polska vs. Rosja

Dodano: 15.05.2018 15:01 | 87 odsłon | 0 komentarzy

13 maja na Stadionie Arena Lublin odbył się mecz charytatywny, wspierający ofiary przemocy w rodzinie. Naprzeciw siebie stanęły REPREZENTACJA ARTYSTÓW POLSKICH i Reprezentacja Artystów Rosji „STARCO”. Biało-czerwonych barw bronili: Radosław Majdan, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Rafał Brzozowski, Przemysław Cypryański, Rafał Maserak i zespół Pectus. O morale drużyny zadbali Bilguun Ariunbaatar z Marcinem Wójcikiem. Spotkanie sędziowali Michał Listkiewicz oraz Karolina Bojar, a komentowali Tomasz Jasina i …

Rafał Brzozowski w aucie śpiewa hit Eiffel 65 "Blue". Internauci bezlitośni [WIDEO]

Dodano: 24.04.2018 17:01 | 43 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Brzozowski ledwo uporał się z ogniem krytyki, jaki spadł na niego po procesie, jaki wytoczył dziennikarzowi za nieprzychylną recenzję, a znów musi się bronić. Tym razem internauci na celownik wzięli jego występ w "Kole fortuny"

Źródło: rss.dziennik.pl

Rafał Brzozowski ośmieszył się na planie "Koła Fortuny". Jego występ to żenada roku?

Dodano: 24.04.2018 15:01 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Brzozowski zaliczył niezłą wpadkę na planie programu "Koło Fortuny". Gospodarz teleturnieju zaśpiewał hit włoskiej grupy Eiffel 65 "Blue (Da Ba Dee)". Efekt? Nagranie jego występu to hit sieci, już teraz nazywany "żenadą roku".

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami