Wiadomości z tagiem Rafał Maserak  RSS
Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. W "TzG" tańczył z największymi gwiazdami!

Dodano: 17.10.2018 16:01 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maserak jest jednym z najpopularniejszych polskich tancerzy występujących w programie "Taniec z gwiazdami". Przystojniak prezentował się zarówno w wersji tanecznego show emitowanym w telewizji TVN, jak i w stacji Polsat. Przez lata przyciągał swoją osobowością wiele kobiet z show-biznesu, które u jego boku stawiały pierwsze kroki na parkiecie. Z kim tańczył w "TzG"?

Źródło: plejada.pl

Rafał Maserak pokazał zdjęcie z Aleksandrą Kwaśniewską. Córka prezydenta odpowiedziała

Dodano: 17.10.2018 0:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maserak na swoim Instagramie wrócił wspomnieniami do 3. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tancerz udostępnił zdjęcie, na którym tańczy wraz z Olą Kwaśniewską. Gwiazdor podziękował córce Aleksandra Kwaśniewskiego za wszystkie wspólne chwile. Jak wyglądała ich przygoda?

Źródło: plejada.pl

Rafał Maserak pokazał zdjęcie z Kwaśniewską. Skomentowała przerażona

Dodano: 16.10.2018 19:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Maserak na swoim Instagramie wspomina udział w 3. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Tancerz udostępnił zdjęcie, na którym tańczy wraz z Olą Kwaśniewską. Popularny uczestnik tanecznego show podziękował córce byłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polski za wszystkie wspólne chwile. Jak wyglądała ich przygoda?

Źródło: plejada.pl

Rafał Maserak TYM udowodnił, że wciąż tęskni za Małgorzatą Foremniak!

Dodano: 10.10.2018 20:46 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Cóż to był za romans...

Źródło: www.kozaczek.pl

Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak: Tancerz wspomina ich wspólne występy

Dodano: 10.10.2018 9:22 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Co to była za para! Rafał Maserak najpierw stał się tanecznym parterem aktorki w show: "Taniec z gwiazdami", by następnie tę relację przenieść też na życiowy grunt. Chociaż od ich rozstania minęło już dziewięć lat, to teraz tancerz powraca wspomnieniami do ich wspólnych występów.

Maserak i Świerczewski czyli "Żigolaków dwóch" podczas przejażdżki na skuterku

Dodano: 11.09.2018 11:32 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Choć ciężko to sobie wyobrazić, Rafał Maserak swoim niemalże latynoskim usposobieniem rozbudza wyobraźnię zgromadzonych przed telewizorami pań już od ponad 13 lat! Podczas tak długiego stażu w show biznesie, tancerz zdążył znaleźć sobie dobrych znajomych jak np. Piotr Świerczewski, którzy dzięki równie ognistemu temperamentowi, są w stanie towarzyszyć mu w miłosnych poszukiwaniach. Niestety ściąganie koszulek i rzucanie rozmarzonych spojrzeń nie pomogło ostatnio panom w zwróceniu na siebie uwagi młodych kobiet. Przezorny tancerz wyposażył się jednak w skuter, dzięki któremu mógł szybko przemknąć z przyjacielem w inne miejsce w poszukiwaniu szczęścia.

Źródło: video.wp.pl

Najgorsze wakacje gwiazd. “Rozstaliśmy się trzy dni przed wakacjami”

Dodano: 20.07.2018 7:21 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot. Koczowanie na lotnisku, zagubiony bagaż, przegapiona godzina lotu czy pokój dzielony z obcymi osobami nie tylko skutecznie popsują […]

Zagubiony bagaż, skażona woda w basenie… Jak wyglądały najgorsze wakacje celebrytów?

Dodano: 19.07.2018 14:08 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Celebryci chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami z egzotycznych wakacji. Niestety, często to, co na obrazku wydaje się być prawdziwym rajem, a rzeczywistości nie jest już tak kolorowo. Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak przekonali się, że nawet najlepiej zorganizowany urlop może przerodzić się w prawdziwy koszmar. Długie oczekiwanie na lotnisku, zagubiony bagaż czy pokój dzielony z obcymi osobami to nie jedyne problemy, z jakimi musieli zmierzyć się celebryci. Zobaczcie.

Maserak czeka na noc poślubną: "Mam szlachetną duszę"

Dodano: 17.07.2018 13:16 | 33 odsłon | 0 komentarzy

rafał Maserak w końcu postanowił się ustatkować i właśnie jest w trakcie przygotowań do ślubu, który zapowiedziany jest na 2019 rok. Wybranką tancerza okazała się Małgorzata Lis, która w przeciwieństwie do poprzednich partnerek celebryty, stroni od ścianek i czerwonych dywanów. Maserak w najnowszym wywiadzie przyznał, że choć noc poślubna utraciła znaczenie kulturowe i religijne, wciąż uważana jest za wyjątkowe wydarzenie. Zdaniem tancerza wynika to z przywiązania do tradycji. Wyznał, że jest zwolennikiem celebrowania nocy poślubnej, ponieważ ma "szlachetną duszę".

Źródło: video.wp.pl

Gwiazdy: noc poślubna to wciąż wyjątkowe wydarzenie

Dodano: 17.07.2018 9:01 | 37 odsłon | 0 komentarzy


Noc poślubna utraciła znaczenie kulturowe i religijne, wciąż uważana jest jednak za wyjątkowe wydarzenie. Zdaniem Rafała Maseraka wynika to z przywiązania do tradycji – sam jest zwolennikiem celebrowania nocy poślubnej. Elżbieta Romanowska uważa natomiast, że na emocje nowożeńców oddziałuje fakt spędzenia pierwszej nocy jako małżeństwo. Przez setki lat, nie tylko w polskiej kulturze, noc poślubna miała wyjątkowe znaczenie. Stanowiła […]

Źródło: ifakty.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami