Wiadomości z tagiem Rafał Mroczek  RSS
Rafał Mroczek, jak co niedziele, bywa z rodziną w kościele

Dodano: 22.09.2018 14:04 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Mroczek jest związany z M jak miłość od samego początku swojej medialnej kariery, kiedy to mogliśmy poznać go jako zawadiackiego brata bliźniaka Piotra, sprawiającego nieustanne kłopoty rodzinie Mostowiaków. Aktor do  dziś nie doczekał się jednak innych znaczących ról, więc póki co stara się zarabiać na utrwalonym przez kilkanaście lat wizerunku. Młody ojciec został ostatnio "przyłapany" przez papazzo podczas idyllicznego popołudnia z rodziną, jakie spędził w kościele oraz okolicznym parku.

Źródło: video.wp.pl

Rafał Mroczek o wyjeździe Katii i powrocie Anki. Kobiety znowu namieszają w życiu Pawła? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Dodano: 10.09.2018 20:32 | 20 odsłon | 0 komentarzy

W życiu Pawła Zduńskiego nigdy nie brakowało kobiet. W najbliższym czasie to się nie zmieni. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Sprawdź, co zdradził nam Rafał Mroczek!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"M jak miłość" wraca na antenę. Co zobaczymy w nowym sezonie?

Dodano: 22.08.2018 20:05 | 19 odsłon | 0 komentarzy

"M jak miłość" na antenie TVP2 od września. Co zobaczymy w nowym sezonie? W rolach głównych m.in. Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Teresa Lipowska, Tomasz Ciachorowski, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Z serialem żegna się Kacper Kuszewski.

Rafał Mroczek na urlopie spełnia marzenia: Korona Polskich Gór zdobyta!

Dodano: 24.07.2018 12:50 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Wakacje trwają! W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć gwiazd, które pozdrawiają z luksusowych kurortów. Rafał Mroczek również odpoczywa od pracy... w bardziej aktywny sposób!

Źródło: www.rmf.fm

Lipowska też odnalazła drugi dom na planie "M jak miłość"?

Dodano: 06.07.2018 15:27 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Atmosfera wokół serialu M jak miłość w ostatnim czasie zrobiła się wyjątkowo napięta. W obronie produkcji oskarżanej o brak zapewnienia odpowiednich warunków pracy dla aktorów stanął Rafał Mroczek i Katarzyna Cichopek. Serialowe małżeństwo zapewniało, że na planie produkcji czują się jak w domu. Podobnego zdania jest grająca w serialu od początku Teresa Lipowska. Aktorka przekonuje, że plan zdjęciowy to jej drugi dom i jest bardzo zżyta z ekipą filmową. Zapewnia, że ze względu na swoje zawodowe doświadczenie pilnuje, by gra aktorska była na najwyższym poziomie. Już zapomniała, jak zapewniała, że na planie produkcji wszyscy utrzymują relacje czysto zawodowe?. Przypomnijmy: Aktorka z "M jak miłość": "Nikt z nikim się nie przyjaźni!"

Mroczek walczy o uwagę: "W Polsce zawsze pracowali reżyserzy na światowym poziomie"

Dodano: 03.07.2018 11:39 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Mroczek dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość", wyrósł na prawdziwą "gwiazdę" TVP. Aktor przez ostatnie lata zaliczył udział w kilku programach telewizyjnych oraz może liczyć na stałe zaproszenie od Jacka Kurskiego do teleturnieju Wielki test, który sprawdza wiedzę celebrytów o polskich poetach, kompozytorach czy... Jasnej Góry. W październiku 2016 roku Rafał Mroczek po raz pierwszy został ojcem, co nieco wycofało go z celebryckiego bywania. Mroczek przyznał, że nie ma obecnie wiele czasu na chodzenie do kina. Całą uwagę koncentruje na niespełna dwuletniej córce, Zofii. Rafał nie stroni jednak od komplementowania polskich reżyserów. Liczy na rolę w produkcji filmowej?

Źródło: video.wp.pl

Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino. Całą uwagę wolę poświęcać córce

Dodano: 03.07.2018 6:12 | 35 odsłon | 0 komentarzy


W Polsce zawsze pracowali reżyserzy na światowym poziomie – uważa aktor. Podkreśla, że z roku na rok rodzime produkcje osiągają coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Rafał Mroczek zachęca do obejrzenia m.in. „Zimnej wojny”, przyznając jednocześnie, że nie ma obecnie wiele czasu na bywanie w kinach. Całą uwagę koncentruje bowiem na niespełna dwuletniej córce. W październiku 2016 roku […]

Źródło: ifakty.pl

Rafał Mroczek skomentował atmosferę w "M jak miłość"!

Dodano: 02.07.2018 14:45 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Parę tygodni temu zrobiło się głośno na temat warunków pracy, jakie obowiązują na planie "M jak miłość". Wszystko za sprawą wywiadu Olgi Frycz dla "Twojego Stylu" oraz słów Kacpra Kuszewskiego, który przede wszystkim skrytykował produkcję za złe traktowanie nie samych aktorów, a ekipy odpowiedzialnej za całą oprawę. Temat atmosfery na planie serialu powrócił za sprawą komentarza Rafała Mroczka.

Źródło: www.rmf.fm

Julia czy Kalina? Kogo wybierze Paweł? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Dodano: 29.06.2018 9:00 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze w sierpniu zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2. Podczas nagrań czołówki do serialu aktorzy opowiadali o pracy na planie najpopularniejszej polskiej produkcji. Co powiedział Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Mroczek odpływa: "Na planie "M jak miłość" czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamietane"

Dodano: 28.06.2018 10:27 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Pierwszy odcinek serialu "M jak miłość" Telewizja Polska wyemitowała 4 listopada 2000 roku. Po 18 latach pracy na planie, Rafał Mroczek nie tylko jest przekonany o swoim aktorskim talencie, ale uważa, że robi coś ważnego i znaczącego dla przyszłych pokoleń. W przeciwieństwie do brata bliźniaka, lubi zabiegać o uwagę mediów. Już kilka tygodniu po przyjściu na świat jego córki, postanowił pokazać się z wózkiem w programie śniadaniowym. "Aktor" ma na swoim koncie również udział w kilku celebryckich programach. Twierdzi, że wielu widzów utożsamia go z graną przez niego postacią. Często zdarza się, że spotykani na ulicy ludzie zwracają się do niego serialowym imieniem. Myślicie, że rola Pawła Zduńskiego zostanie zapamiętana przez pokolenia?

Źródło: video.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami