Wywiady  RSS
Polka została żoną terrorysty. Laila Shukri opisała jej historię

Dodano: 18.10.2018 12:47 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Laila Shukri to ukrywająca się pod pseudonimem Polka, która kilka lat temu została żoną szejka z Dubaju. Właśnie wyszła jej najnowsza książka "Jestem żoną terrorysty". Laila opisuje w niej historię Klaudii, która poprosiła ją o pomoc w ucieczce od męża. Przeszła piekło. - Wstrząsające było to, że ta Polka znalazła się w Londynie, w siatce terrorystów. Ich główną siłą były małe dzieci, przygotowywane do ataków terrorystycznych - opowiada autorka w rozmowie z WP Książki. Posłuchajcie pierwszej części naszego wywiadu.

Źródło: video.wp.pl

Wieniawa reklamuje…ziemniaki!

Dodano: 17.10.2018 12:48 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa to od jakiegoś czasu niewątpliwie najlepiej sprzedające się imię i nazwisko w polskim show biznesie. Celebrytka reklamowała już wiele rzeczy, m.in. buty, lakiery do paznokci, czy farbę do włosów. Stąd też, wierzymy, że nie ma takiego produktu, którego 19-latka by nie sprzedała. Dlatego goszcząc w programie Michała Dziedzica, 5 głębszych , została poproszona o zareklamowanie... ziemniaków. Jak oceniacie reklamę swojskich kartofli w wydaniu Julii Wieniawy?

Źródło: video.wp.pl

Wieniawa wyznaje: "Lubię chodzić na ścianki"

Dodano: 17.10.2018 12:40 | 34 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

O Julii Wieniawie zrobiło się głośno przede wszystkim, gdy zaczęła się spotykać ze swoim obecnym chłopakiem, Antkiem Królikowskim. Do tego stopnia, że w tym momencie jest o wiele bardziej rozpoznawalna niż sam aktor. Celebrytka twierdzi, że mimo dużego zainteresowania jej osobą, jej chłopak nie jest zazdrosny, a po prostu wspiera jej poczynania. Utrzymuje, że bardzo lubi swój zawód i to co się z nim wiąże, a odreagować "ciężką" pracę pełnoetatowej celebrytki pomaga jej właśnie Antek.

Źródło: video.wp.pl

Doda i Lubertowie wspierają samotne matki

Dodano: 17.10.2018 12:12 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Nie tak dawno było głośno o wpisie Ewy Lubert, żony Tomka Luberta, w którym celebrytka ujawniła, że nie wszystkie gwiazdy są skłonne pomagać potrzebującym z dala od kamer. Skarżyła się, że obchodzi je tylko lans na ściance i darmowe jedzenie. Jak widać nie tyczy się to wszystkich i nie każdy celebryta jest aż tak interesowny. Ostatnio paparazzi przyłapali z nimi Dodę. Cała trójka przyjaźni się od wielu lat, a Dorota jest znana z tego, że chętnie pomaga w akcjach charytatywnych. Lubertowie mieli na sobie raczej codzienne stylizacje, w odróżnieniu od piosenkarki. Rabczewska postawiła na sweter na jedno ramię, wysokie kozaki oraz starannie wystylizowaną fryzurę.

Tagi: Doda
Źródło: video.wp.pl

Młodzieżowa Olejnik pomyka po mieście z tajemniczym pakunkiem

Dodano: 17.10.2018 10:35 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Monika Olejnik znana jest ze swoich nietuzinkowych stylizacji. Często łączy ze sobą pozornie niepasujące elementy stroju, jednak jak na swój wiek zazwyczaj wygląda zaskakująco dobrze. Ostatnio paparazzi przyłapali dziennikarkę przemykającą ulicami Warszawy w młodzieżowej stylizacji. Monika miała na sobie białe adidasy i beżowy jesienny płaszcz, a całość uzupełniła długimi kolczykami. Olejnik opuściła swoje BMW trzymając tajemniczą paczkę, wyglądającą jak jedzenie na wynos. Czyżby to był obiad dla syna? Co ciekawe, 62-latka jest na tyle ufna, że zostawiła w samochodzie zupełnie otwarte okno. Też tak robicie?

Źródło: video.wp.pl

Felicjańska i niewierny narzeczony idą do fryzjera

Dodano: 17.10.2018 10:27 | 35 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Ilona Felicjańska należy do tych celebrytów, których show biznes nie potraktował zbyt łagodnie. Obecnie była modelka związana jest z przedsiębiorcą Paulem Montaną. Para miała pobrać się w maju tego roku, jednak ceremonię przełożono na sierpień. Niestety, w sierpniu również sformalizowanie związku nie doszło do skutku. Pomimo wciąż niezawartego małżeństwa, za to dobrze udokumentowanej kwietniowej zdrady Paula, Felicjańska wciąż wydaje się być bardzo w nim zakochana. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na czułościach przed wizytą u fryzjera. Podczas strzyżenia również nie mogli oderwać od siebie rąk, była modelka z farbą na włosach tuliła się do narzeczonego. Słodko?

Źródło: video.wp.pl

Rusin i Kraśko wyprowadzają Czarka na spacer

Dodano: 17.10.2018 10:18 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Jak wiadomo nie od dziś, Kinga Rusin niechętnie rozstaje się z psem swojej córki Poli i zabiera Czarka nawet na nagrania do studia Dzień dobry TVN. Tym razem znanej już "parze" towarzyszył dodatkowo Piotr Kraśko, czyli programowy kolega Rusin. Dziennikarka jak zwykle pasowała kolorystycznie do swojego futrzanego kompana: miała na sobie szary płaszcz, sukienkę w zebrę i czarne kozaki. Elegancki Piotr kulturalnie czekał za każdym razem, gdy Czarek postanawiał załatwiać swoje potrzeby pod drzewkiem. Cała trójka wydawała się być w stosunkowo dobrych humorach. Myślicie, że próbują ocieplić swój wizerunek po ostatnim nieudanym wywiadzie z Mają Frykowską i głośną kłótnią Kingi z Małgorzatą Rozenek-Majdan? Los Kingi jest ponownie w rękach słodkiego Czarka...

Źródło: video.wp.pl

Wiemy, czego Górniak żąda przed koncertami. Pokój z dala od windy i nawilżacze powietrza

Dodano: 16.10.2018 17:14 | 30 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Edyta Górniak jest jedną z najwybitniejszych polskich artystek. Przez lata działalności na scenie zapracowała sobie na status prawdziwej diwy. Koncerty wokalistki niezmiennie poruszają publiczność, ale przygotowanie do występów wcale nie jest łatwe. W rozmowie z reporterem WP Gwiazdy Górniak zdradziła, jakie żądania przedstawia organizatorom imprez. Nie łatwo sprostać jej oczekiwaniom.

Źródło: video.wp.pl

Projektantka Agaty Dudy o jej stylu: "Bardzo skrupulatnie przygotowuje sobie stylizacje"

Dodano: 16.10.2018 15:46 | 30 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Choć Agata Duda podczas licznych delegacji popełnia wpadki, pod względem stylu pierwsza dama wypada całkiem nieźle, w dodatku niemal zawsze promuje ubrania z metkami polskich marek. Dorota Goldpoint, projektantka, w której ubraniach pokazuje się żona prezydenta, nie przestaje się zachwycać stylem Dudy. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradziła, że projektowanie dla żony prezydenta jest sporym wyzwaniem, ponieważ pierwsza dama zawsze "skrupulatnie" podchodzi do ubioru i etykiety.

Źródło: video.wp.pl

Dykiel wyznaje: "Są kobiety pulchne i sznurowadła"

Dodano: 16.10.2018 15:45 | 34 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

70-letnia Bożena Dykiel jeszcze kilka lat temu nie miała problemu z chwaleniem się nagim udem na ściankach. Aktorka lubi często podkreślać, jak dobrze czuje się w swoim ciele oraz jak o nie dba. W najnowszym wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni wyznała, że projektanci powinni angażować do pokazów mody nie tylko młode i szczupłe kobiety. Przy okazji podzieliła się  innymi mądrościami. Posłuchajcie. 

Źródło: video.wp.pl

To koniec kariery Ronaldo? "Gwałcicielami nie są ludzie tylko biedni i brzydcy"

Dodano: 16.10.2018 15:41 | 33 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Cristiano Ronaldo dziewięć lat temu zapłacił 350 tysięcy dolarów Kathryn Mayordze za milczenie w sprawie tego, co stało się w jego hotelowym pokoju. Piłkarz, jak twierdzi kobieta, miał dopuścić się gwałtu, a wcześniej  wypisywał do niej wiadomości. Sam gwiazdor sprawę opisuje jednak inaczej, twierdząc, że nie wysyłał żadnych SMS-ów. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu, który po zbadaniu sprawy zadecyduje, czy jeden z najlepszych piłkarzy świata dopuścił się haniebnego czynu.

Źródło: video.wp.pl

Rozenek z rozwianymi włosami i zmysłowa Wieniawa zachęcają do badania piersi

Dodano: 16.10.2018 15:36 | 33 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

W Dzień Zdrowia Piersi Fundacja Rak'n'Roll zaprezentowała najnowszą kampanię, której celem jest nakłonienie kobiet do regularnego badania USG piersi. Celebrytki pod hasłem "Coś do nich mam!" postanowiły ujawnić kształt swoich piersi. W ramach akcji promowany jest również żel dostosowany do każdego kształtu piersi, który jest po prostu żelem używanym do badania USG. Zobaczcie jak Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek-Majdan zachęcają do profilaktyki.

Ciężarna Kalicka: "Skupiam się na pracy"

Dodano: 16.10.2018 11:43 | 21 odsłon | 0 komentarzy

W "szczytowym" momencie kariery, celebrytka ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka w swoim stanie nie zamierza jednak rezygnować z pracy i celebryckich obowiązków. Kalicka regularnie pojawia się na warszawskich ściankach, grywa w spektaklach oraz publikuje zdjęcia z siłowni. W wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni wyznała, że praca jest dla niej bardzo ważną częścią życia.  

Źródło: video.wp.pl

Koterski w "The Story Of My Life": "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia"

Dodano: 16.10.2018 10:41 | 39 odsłon | 0 komentarzy

26 października Polsat wyemituje drugi sezon programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Z możliwości podejrzenia wspólnej przyszłości w rozmowie z Katarzyną Montgomery skorzystali między innymi: Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Michał Koterski i Marcela Leszczak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska oraz Sławomir i Kajra. Zobaczcie zapowiedź drugiego sezonu programu.

Edyta Górniak nie wierzy już w miłość: "Bezpowrotnie straciłam zaufanie. Jestem podejrzliwa"

Dodano: 16.10.2018 10:10 | 35 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Piosenkarka ma za sobą kilka nieudanych relacji, które mocnonadszarpnęły jej zaufanie do mężczyzn. Jak stwierdziła w rozmowie z reporterem WP Gwiazdy, nie potrafi już kochać tak jak kiedyś. Mimo, że obecnie spotyka się z Mateuszem Zalewskim, zachowawczo nazywa tę znajomość "nowym doświadczeniem". Górniak przyznała, że najważniejszą osobą w jej życiu jest i pozostanie syn.

Źródło: video.wp.pl

Łukasz Płoszajski w "Pierwszej Miłości" gra od pierwszego odcinlka. Opowiedział o kulisach

Dodano: 16.10.2018 9:23 | 32 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Serialowy Artur to ulubieniec fanów "Pierwszej Miłości". W rozmowie z Wirtualną Polską opowiedział o kulisach swojej pracy i łatce "kobieciarza", która towarzyszy mu w serialu. 14 lat w kultowej produkcji robi wrażenie.

Źródło: video.wp.pl

Łukasz Płoszajski komentuje "Kler": Kościół to firma jak każda inna, pacują tam ludzie

Dodano: 16.10.2018 9:13 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Łukasz Płoszajski znany jest głównie z roli Artura w serialu "Pierwsza Miłość". Teraz w rozmowie z Wirtualną Polską skomentował zamieszanie wokół "Kleru".

Źródło: video.wp.pl

Meghan Markle jest w ciąży!

Dodano: 15.10.2018 15:30 | 43 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

To już oficjalne. Pałac Kensington wystosował oświadczenie, w którym poinformował, że księżna Sussex i książę Harry wiosną 2019 r. zostaną rodzicami. Rodzina i przyjaciele zostali poinformowani o ciąży podczas przyjęcia ślubnego księżniczki Eugenii.

Źródło: video.wp.pl

Kalicka o noszeniu futer: "Nigdy nie będę tego oceniać, są piękne"

Dodano: 15.10.2018 14:51 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Olga Kalicka rozpoznawalność zyskała dzięki roli dziewczyny Macieja Musiała w Rodzince.pl oraz udziałowi w 19. edycji Tańca z Gwiazdami. Dotarcie do finału programu zagwarantowało aktorce posadę prowadzącej w World of Dance. Niedawno młoda celebrytka pochwaliła się, że wkrótce zostanie mamą. W najnowszym wywiadzie postanowiła przywołać kilka wspomnień z dzieciństwa. Jak się okazuje, kojarzy je głównie z naturalnymi futrami, które nosiła jej mama. Przy okazji opowiedziała, jaki ma stosunek do tego typu ekstrawagancji.

Źródło: video.wp.pl

Rozpromieniona Wojciechowska czule wita się z paparazzi

Dodano: 15.10.2018 14:32 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Martyna Wojciechowska niedawno promowała dziesiąty sezon "Kobiety na krańcu świata". Przy okazji zapowiedziała, że wkrótce zadebiutuje jej nowy program "10/10", w którym widzowie poznają nieemitowane dotąd historie i przygody, jakie wydarzyły się na planie poprzednich produkcji. Prezenterce tego dnia dopisywał wyjątkowo dobry humor. Wojciechowska czule witała się z paparazzi serdecznym uśmiechem i z pełną gracją wsiadła do swojego mercedesa klasy G. Związek z Kossakowskim jej służy?

Źródło: video.wp.pl

Dykiel przekonuje: "Kobieta zawsze wygląda dobrze w futrach. Taki mamy klimat"

Dodano: 15.10.2018 14:15 | 26 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Bożena Dykiel dała się poznać jako osoba o raczej konserwatywnych poglądach. Na przestrzeni ostatnich lat stała się ekspertką w temacie relacji damsko-męskich oraz poświęceniu życia dla kariery. Przy okazji przepowiadała paniom, które nie czują powołania do rodzenia dzieci, że ich życie upłynie w samotności i smutku. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Doroty Goldpoint, w której projektantka zdecydowała się wykorzystać prawdziwe futra. Dykiel w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewniała, że kocha naturalne kożuchy i tylko dzięki nim nie marznie zimą. Aktorka dodała, że futro pasuje każdej kobiecie.

Źródło: video.wp.pl

Maga w stroju kowboja szuka podwózki do domu

Dodano: 15.10.2018 14:08 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Mateusz Maga od roku straszył powrotem z nowym materiałem muzycznym. Wygląda na to, że celebryta jednak nie odpuścił i nadal będzie śpiewał. Tak jak zapowiadał - nagrał nowy utwór. Model w miniony weekend w Dzień Dobry TVN zaprezentował singiel "Na chwilę". Jak można było się spodziewać, swoim występem wywołał burzę w sieci. Najwidoczniej uczestnik czwartej edycji Top Model jeszcze długo przeżywał swój występ w programie śniadaniowym, bo zdezorientowany i wystylizowany na kowboja błąkał się pod TVN-em, szukając zamówionej taksówki.

Źródło: video.wp.pl

Racewicz z zafascynowaniem ssie palec, który wcześniej wylądował w jej... nosie

Dodano: 15.10.2018 13:57 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Racewicz przy okazji każdego wyjścia na ściankę lub zwykły spacer stara się nienagannie wyglądać. Zazwyczaj dobiera stonowane kolorystycznie zestawy, podkreślające jej walory. Kilka dni temu dziennikarka wybrała się na kawę, którą umilała sobie przeglądaniem swojego telefonu. Najwidoczniej celebrytka tak bardzo wciągnęła się w media społecznościowe, że całkowicie straciła kontrolę nad odpowiednim zachowaniem. Elegancka Racewicz z zafascynowaniem wkładała sobie palec do buzi, który chwilę wcześniej wylądował... w jej nosie.

Źródło: video.wp.pl

Gojdź powraca w swoim stylu: "Wycinać księżom genitalia!"

Dodano: 15.10.2018 10:30 | 32 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Pod koniec września do mediów przedostała się informacja, że Krzysztof Gojdź postanowił sprzedać swoją klinikę medycyny estetycznej i na stałe przenieść się do USA. Celebryta zdecydował się odpocząć od ścianek i skupić się na życiu prywatnym, by jak twierdzi, zacząć robić coś więcej niż tylko uśmiechać się na czerwonym dywanie. Gojdź nigdy nie bał się ostrych komentarzy do aktualnych wydarzeń. Tym razem "chirurg gwiazd" postanowił odnieść się do zamieszania wokół najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Nawiązując do jednego z wątków w "Klerze", podzielił się pomysłem na zwalczanie pedofilii w Kościele. Posłuchajcie.

Źródło: video.wp.pl

Chodakowska tłumaczy selfie z Lewandowską: "Wystarczy tych spekulacji"

Dodano: 15.10.2018 10:26 | 30 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

W ubiegłym tygodniu Ewa Chodakowska opublikowała selfie z Anną Lewandowską. W ten sposób chciała uciąć nieprawdziwe pogłoski o panującej między nimi wrogości. Chodakowska wyznała, że jest zmęczona medialnymi plotkami o niechęci i nieczystej rywalizacji, jakie rzekomo panują między nią a Anną. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że nie wyklucza też, że w przyszłości połączą siły we wspólnym projekcie.

Źródło: video.wp.pl

Wieniawa chwali się: "Imprez nie kończę o północy"

Dodano: 15.10.2018 8:59 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa w tym roku wyjątkowo hucznie świętowała zakończenie egzaminów maturalnych. Aktorka wybrała się na festiwal muzyczny i... skarżyła się, że Opener ją zniszczył. Na swoim Snapchacie i Instagramie przy okazji zamieściła nagranie z  "wesołego" powrotu do hotelu razem z ledwo przytomną Jessiką Mercedes. Wieniawa goszcząc w programie Michała Dziedzica, 5 Głębszych wyznała, że coraz rzadziej zdarza jej się wychodzić na imprezy, jednak kiedy zdecyduje się już spędzić czas ze znajomymi w klubie, to zapewnia, że nie wraca do domu przed północą.

Źródło: video.wp.pl

"Więzienie to miejsce, gdzie nawet diabeł chodzi z obstawą". Monika Banasiak o piekle za kratami

Dodano: 14.10.2018 15:56 | 27 odsłon | 0 komentarzy

#zrodlo

Monika Banasiak - żona słynnego bossa, po upadku Pruszkowa, sama została oskarżona o kierowanie grupą przestępczą. Była uosobieniem luksusu, dwa i pół roku spędziła w więziennej celi. O tym, jak wspomina ten czas, opowiedziała Oskarowi Netkowskiemu.

Źródło: video.wp.pl

Wieniawa skromnie o sobie: "Myślę, że robię bardzo dobre inwestycje"

Dodano: 14.10.2018 14:58 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najważniejszych celebrytek młodego pokolenia. Aktorka i piosenkarka udzielała się m.in. jako twarz farby do włosów, butów, lakierów do paznokci i smartfona. Jedno jest pewne, Julka przeżywa obecnie najlepszy czas w swojej karierze i umiejętnie go wykorzystuje. 19-latka zarabia zapewne więcej od niejednej polskiej aktorki ze znacznie dłuższym stażem. Jak zdradza w wywiadzie, jest dumna ze swoich osiągnięć i uważa swoje inwestycje za udane.

Źródło: video.wp.pl

Karolina Malinowska już szykuje się na święta: "Zbieram prezenty świąteczne wcześniej"

Dodano: 14.10.2018 14:18 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Malinowska oprócz tego, że jest "modelką", jest też żoną Piotra "Oliviera" Janiaka i matką trójki dzieci. Odkąd w jej życiu pojawili się synowie, stara się ograniczać swoje bywanie na salonach i aktywność showbiznesową.Mimo to, chętnie wypowiada się na tematy dotyczące rodziny. Jak się okazało, Karolina jest osobą bardzo zapobiegliwą. Ostatnio wyznała, że dla własnego komfortu w prezenty świąteczne zaopatruje się znacznie wcześniej niż większość osób. Dodała, że po prostu bardzo lubi święta.

Źródło: video.wp.pl

Jakuła krytycznie o nagim zdjęciu Baryzy: "To jest dawanie złego przykładu dzieciom"

Dodano: 14.10.2018 13:00 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Natalia Jakuła zyskała "popularność" 10 lat temu dzięki emitowanemu przez stację Viva programowi Hot or not. Pracowała w Anglii również jako barmanka i "modelka", pozując do amatorskich rozbieranych sesji zdjęciowych. Kilka lat temu celebrytka powróciła do polskiego show biznesu za sprawą bogatego chłopaka, Tomasza Iwana.  Ostatnio postanowiła wypowiedzieć się na temat nagiego zdjęcia Michała Baryzy. Według Natalii, publikowanie tego typu zdjęć jest dawaniem złego przykładu dzieciom obserwujących jego profil. Wyznała również, że jest obecnie dojrzalsza, a jej podejście do nagości znacznie się zmieniło.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Polecamy
Magda Malicka przeniesie się dla Tomka Karolaka na stałe do Polski?

Dodano: 15.10.2018 22:25 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Malicka odniosła się do wspólnego wyjścia z Tomaszem Karolakiem (47 l.) na imprezie, podczas której zachowywali się jak para. Nie była jednak zbyt wylewna w kwestii łączącej ich relacji… Kiedy aktor pojawił się ostatnio na premierze filmu “7 uczuć” z tajemniczą blondynką, którą trzymał za rękę, nie wszyscy rozpoznali, że to wokalistka Magda Malicka, …

Tagi: Blondynka
Źródło: znanepary.pl

reklama
Kontakt z nami